بازي DRAGON’S DOGMA: DARK ARISEN

نام کامل این نسخه Dragons Dogma Dark Arisen می باشد. این بازی نشانگر تلاش capcom برای ارائه ی یک بازی اکشن ماجراجویی فانتزی با عناصر RPG می باشد.

بازي DRAGON’S DOGMA: DARK ARISEN
  • بازي DRAGON’S DOGMA: DARK ARISEN
  • بازي DRAGON’S DOGMA: DARK ARISEN

11,500 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

Xbox360
اکشن
10+
2 DVD
2012

اطلاعات بیشتر

ام بازی : Dragon’s Dogma: Dark Arisen

ناشر : Capcom
کنسول بازی : ایکس باکس 360
سیستم بازی : FREE
تاریخ انتشار : April 22, 2012
سبک بازی : اکشن , نقش آفرینی
رده سنی : جوانان

پكيج شامل 2عدد DVD

نام کامل این نسخه Dragons Dogma Dark Arisen می باشد. این بازی نشانگر تلاش capcom برای ارائه ی یک بازی اکشن ماجراجویی فانتزی با عناصر RPG می باشد. Drogon’s Dogma دارای طیف وسیعی از حرکات و اعمال گوناگون است که به هم پیوسته وقرار است لحظات جالبی را برای بازیبازان رقم بزند.بازیباز در طول بازی شاهد اضافه شدن المان های اکشن خواهد بود و همچنین خواهد دید که این بازی مشخصه ی آر پی جی کلاسیک را داراست.در ضمن یکی از خلاقیت هایی که در این بازی به کار رفته ارتباط Glynn با اژدهای سخنگو می باشد و میتواند توسط وی قدرت ها و فنون بیش تری کسب کند.

این نسخه از بازی به بازیکن اجازه می دهد که Save های خود را از بازی اصلی Dragon’s Dogma به این نسخه بیاورید. در این نسخه شما با موجودات جدیدی مبارزه می کنید. capcom برای ساخت این بازی از منابع زیادی الهام گرفته است که از جمله آن ها می توان به روایت lord of the rings شکل و شمایل بصری و ساختارو مبازرات و گیم پلی drogon age 2 ،واز مینی باس های lost planet اشاره کرد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*