بازی EARTH DEFENSE FORCE 2025

بازی Earth Defense Force 2025 در سبک MMO / Third person Shooter می باشد توسط کمپانی D3 Publisher برای XBOX360 منتشر شده است.

بازی EARTH DEFENSE FORCE 2025
  • بازی EARTH DEFENSE FORCE 2025
  • بازی EARTH DEFENSE FORCE 2025

5,000 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

Xbox360
اکشن
10+
1 DVD
2013

اطلاعات بیشتر

  • داستان و پایه ی این عنوان  از نسخه ی اول آن با نام  Earth Defense Force 2017 سرچشمه می گیرد . در سال ۲۰۱۷ موجوداتی با لقب Ravagers به کره ی زمین حمله کردند، موجوداتی که مانند ابرکامپیوتر ها هستند و شبیه عنکبوت ها ساخته شده اند، باید نیروی بزرگی برای جلوگیری از رشد این موجودات تشکیل می شد ، به همین دلیل یک اتحاد چند ملیتی برای رفع این مشکل بزرگ تشکیل شد. بالاخره جنگ ها اثر داد و در سال ۲۰۱۹ کل دنیا آری از این موجود شد . اما آن ها دوباره برگشتند و باز هم فرکانس هایی دریافت شد که نشان از زنده بودن آن ها میداد . باز هم کشور های عضو اتحاد دور هم جمع شدند و برای رفع این مشکل بزرگ فرضیه هایی مطرح کردند.
  • شما در نقش یک سرباز EDF قرار میگیرید که باید با هیولا ها یا همان ابر حیوانات رو به رو شوید و آن ها را شکست دهید . برای اینکار باید از جدیدترین تجهیزات نظامی بهره ببرید . نارنجک انداز ها و اسلحه های لیزری تنها بخشی از این اسلحه ها هستند . نکته جالب در مورد اسلحه ها این است که هر فرد تنها اجازه ی حمل ۲ اسلحه را هر مرحله دارد . وسایل نقلیه در طول بازی به شما کمک شایانی به جابه جایی های سریع می کند . دشواری های متعددی در بازی یافت میشود که گیمر را تشویق به پایان رساندن آن می کند، در گیری هایی که مقدار نیرو یا همان جان شما را در طول بازی کم می کند . برای رفع این مشکل باید ترفند های خوبی در بازی اجرا کنید . دقت داشته باشید که در دام موجوداتی مانند عنکبوت گیرنکنید . چون رهایی از تار های آن بسیار دشوار و طاقت فرسا است . بازی دارای خط داستان یک نواختی می باشد . بیشتر داستان بر روی کشتن ابرحیوانات و راندن آن ها از زمین تمرکز دارد تا اینکه مسائل دیگری را مورد توجه قرار دهد.
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*