Call Of Duty Black Ops 3 XBOX360

بازی Call Of Duty Black Ops 3 در سبک شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیوی Treyarch ساخته شده و استودیوی Activision این بازی را برای پلتفرم Xbox 360 و PS3 منتشر کرده است . Treyarch یک استودیوی آمریکایی می باشد که در سال 1996 در سانتامونیکای در ایالت کالیفرنیا تاسیس شد این استودیوی نیز در چرخه ی سه ساله عنوان ندای وظیفه حضور داشته.

Call Of Duty Black Ops 3 XBOX360
  • Call Of Duty Black Ops 3 XBOX360
  • Call Of Duty Black Ops 3 XBOX360

6,000 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

Xbox360
اکشن
سال 2015
18+
1 DVD

اطلاعات بیشتر

* نسخه PS3 و Xbox360 این بازی فاقد بخش داستانی بوده و فقط دارای بخش مولتی پلیر آنلاین و بخش زامبی است که به صورت آفلاین قابل اجراست *


بازی Call Of Duty Black Ops 3 در سبک شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیوی Treyarch ساخته شده و استودیوی Activision این بازی را برای پلتفرم Xbox 360 و PS3 منتشر کرده است . Treyarch یک استودیوی آمریکایی می باشد که در سال 1996 در سانتامونیکای در ایالت کالیفرنیا تاسیس شد این استودیوی نیز در چرخه ی سه ساله عنوان ندای وظیفه حضور داشته و تاکنون عناوین مختلفی از این سری نظیر World At War , Black Ops 1 و Black Ops 2 را در کارنامه ی خود داشته است .

خرید بازی Call Of Duty Black Ops 3

خلاصه داستان : Call Of Duty Black Ops 3 در آینده ای دور و در سال 2065 و 40 سال بعد از وقایع نسخه ی دوم این عنوان در جریان است . بسیاری از کشورها در سرتاسر جهان دارای تکنولوژی ضد هوایی می باشند از این رو حملات هوایی به آنها بی فایده است .

از این رو بسیاری از مبارزات در پشت خطوط دشمن در جریان می باشد . مفهوم علم و تکنولوژی در آینده به کلی تغییر کرده است . این تغییرات اساسا باعث تهدید بشریت بوده و از این رو بسیاری از افراد بر آن آمدند تا جلوی نابودی بشر را بگیرند . تکنولوژی ارتش به قدری پیشرفته گشته که از ربات ها در به عنوان نقش مهم در جنگ ها استفاده می شود . انسان ها به نقطه ای رسیده اند که بیشتر شبیه ماشین هستند تا یک انسان زنده . بازی در مورد تیمی از Black Ops است که برخلاف نسخه های قبلی دارای قابلیت های زیاد می باشند .

خرید بازی Call Of Duty Black Ops 3

گیم پلی بازی : بازی Call Of Duty Black Ops 3 به گونه ای طراحی شده است که از 4 بازیکن به صورت همزمان در گیم پلی بهره می برد . این کار باعث بزرگتر شدن بازی و طراحی های بهتری در طول آن شده است . به طوری که بازیکنان به صورت کامل قادر خواهند بود تا کارکتر خود را شخصی سازی کنند که شامل جنسیت و ظاهر آنها می باشد . همچنین دارای یک سیستمی می باشد که با پیشروی در بازی می توانید به سلاح های بیشتری دسترسی پیدا کنید . نکته ی جدیدی که در این نسخه شاهد آن هستیم اضافه شدن درجه سختی به نام realistic می باشیم که در آن بازیکنان تنها با اصابت یک گلوله کشته خواهند شد .

خرید بازی Call Of Duty Black Ops 3

Zombies : در بخش زامبی ما شاهد قسمت داستانی و مولتی پلیر متفاوت می باشیم . هر دو بخش دارای سیستم جدیدی در به دست آوردن XP می باشند . در یکی از بهترین نقشه های این قسمت که Shadows of Evil نام دارد شاهد حضور Nero به عنوان شعبده باز , Jessica به عنوان یک جادوگر , Vincent در نقش یک پلیس و Campbell به عنوان نقش اصلی این قسمت هستیم . وقایع داستانی این چهار کارکتر در شهری به نام Morg City در جریان است .

خرید بازی ندای وظیفه - Call Of Duty Black Ops 3 XBOX360

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*