بازي SSX

 بازی های مهیج ورزشی در اواسط سال 2000 میلادی از بین رفتند و فقط تعدادی از آثار مفرح نسل قبل پا بر جا مانده بودند و دیگر سازندگان توانایی ساخت چنین آثاری را نداشتند. در این بین بازی SSX عرضه شد و روحی تازه به این سبک بخشید

بازي SSX
  • بازي SSX
  • بازي SSX

7,000 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

PS3
ورزشی
سال 2012
10+
1 DVD

اطلاعات بیشتر

 

  • هارد:  External | Internal
  • طبقه بندی:  ورزشی
  • مناسب برای:  همه گروه های سنی
  • تاریخ انتشار:  05.03.2012
  • شرکت سازنده:   EA Canada
  • ناشر:  EA Sports
  • پکیج:  شامل یک DVD

 

بازی های مهیج ورزشی در اواسط سال 2000 میلادی از بین رفتند و فقط تعدادی از آثار مفرح نسل قبل پا بر جا مانده بودند و دیگر سازندگان توانایی ساخت چنین آثاری را نداشتند. در این بین بازی SSX عرضه شد و روحی تازه به این سبک بخشید. شرکت EA کانادا با تمام توانش پنجمین بازی سری SSX را که دنیایی از ماجراجویی و هیجان است را ارائه کرد. بازی SSX برای اینکه شما را وادار کند که در سراسر دنیا به اسنوبرد بپردازید، به داستان جذابی نیاز ندارد. داستان بازی روایت تلاش تیم SSX برای پیروز شدن بر 9 تا از سرازیریهای کشنده در خطرناکترین کوه های جهان است. مشکل اینجاست که یکی از هم تیمی های سابق آنها به نام گریف ادعا میکند که او میخواهد اینکار را اول انجام دهد. بنابراین برای شکست دادن این بچه خوشتیپ و آدم از خود راضی است که مسابقه انجام میشود. چه شما از مخروبه های دیوار بزرگ چین برای عبور خود استفاده کنید و یا از روی راکتورهای هسته ای از کار افتاده جهش کنید، بازی SSX برای به تپش درآوردن قلب شما یک لحظه هم از حرکت باز نمی ایستد.

هر رشته کوهی منظره چشم نواز و خیره کننده خود را ترسیم می کند و ویژگی های منطقه ای خودش را دارد. برای جان سالم بدر بردن از لاشه های هواپیما، شیب ها و صخره های مرگبار پاتاگونیا به مهارت و زمانبندی مناسب برای پرش نیاز دارید. اسنوبردینگ بر روی خطوط لوله آلاسکا می تواند یک مسیر معمولی اسنوبردینگ را به یک چرخ و فلک تبدیل کند. هر منطقه در بازی SSX شگفت انگیز و پر شور است. حتی دامنه های "love it or hate it" . این مسیرها نفس شما را در سینه حبس میکند چه این مسیر مارپیچ های تاریک آفریقا باشد و یا مسیر پر از تله های مرگبار یخی در سیبری. پایه و اساس اصلی بازی SSX به اجرا در آوردن تعداد زیادی حرکات آکروباتیک (trick) است و این نسخه از بازی SSX کلی از این حرکات دارد. اهرم ها و دکمه های کنترلی بسیار خوب عمل می کنند و به این ترتیب می توانید براحتی چند حرکت آکروباتیک را پشت سر هم به اجرا در آورید. هنر اصلی در این بازی این است که تعداد این حرکات پشت سر هم را بالا نگهدارید تا امتیاز زیادی بگیرید( بطور کلی بین 15 تا 20 میلیون امتیاز ). برای طرفداران بازی SSX امکان کنترل کردن به سبک قدیمی هم وجود دارد اما به نظر میرسد این قابلیت فقط برای جلب رضایت طرفداران نسخه های قبلی گذاشته شده است و استفاده از این روش کنترلی برای مسیرهای سخت کار عاقلانه ای نیست. مسابقه دادن (Race) در همان مسیرهایی که حرکات آکروباتیک (trick) را اجرا می کردید، شما را مجبور می کند که استراتژی تان را تغییر دهید. حالا دیگر بجای پیدا کردن جایی برای معلق ماندن بیشتر در هوا، بایستی بدنبال سریعترین مسیر باشید. در ضمن هر پیست مسابقه راههای مختلف، تونل های مخفی و دره های خطرناک خود را دارد که در نتیجه برای برنده شدن دقت ماهرانه ای را طلب می کند و گاهی هم فقط نجات جانتان مهمتر از توجه به مسیر است. یکی از حالت های جدید بازی SSX نجات یافتن (Survive) است که در آن توانایی شما در زنده ماندن و عدم برخورد مورد آزمایش قرار می گیرد. تمامی 9 دامنه کوهستانی دارای شیب های کشنده ای هستند و بهمین خاطر شما به تجهیزات خاصی برای اسنوبردینگ در کوه های خطرناک نیازمند هستید. اینجاست که چیزهایی مثل لباس پرواز (wingsuit) بدردتان میخورد. در حالیکه هیچکدام از تجیهزات دیگر به جذابیت استفاده از لباس پرواز نیست ( مثل لامپ سر ). تمامی مسابقاتی که در حالت Survive انجام می شود، از هیچ کوششی دریغ نمی کنند تا شما را به جالبترین روش ممکن بُکشند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*