Real World Racing Z PC

 Real World Racing یک بازی اتومبیل رانیمنحصر به فرد می باشد و با سایر بازی های مسابقه ای و ماشین سواری که تا به حال انجام داده اید یک فرق کوچک دارد و آن هم دوربین بازی است که تصاویر را از بالا به پایین نمایش می دهد و بازی در شهرهای بزرگ جهان همچون رم، پاریس، لندن، بارسلونا به وقوع میپیوندد و همچنین می توانید از مناظر سه بعدی طراحی شده در بازی نیز لذت ببرید.

Real World Racing Z PC
  • Real World Racing Z PC
  • Real World Racing Z PC

3,500 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

PC
ريسينگ
سال 2014
10+
1 DVD

اطلاعات بیشتر

تاریخ انتشار دیتا: ۲۰۱۴/۰۵/۱۹
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: ماشین سواری
زبان: ENG  
حجم فایل: ۲٫۲GB


Real World Racing یک بازی اتومبیل رانیمنحصر به فرد می باشد و با سایر بازی های مسابقه ای و ماشین سواری که تا به حال انجام داده اید یک فرق کوچک دارد و آن هم دوربین بازی است که تصاویر را از بالا به پایین نمایش می دهد و بازی در شهرهای بزرگ جهان همچون رم، پاریس، لندن، بارسلونا به وقوع میپیوندد و همچنین می توانید از مناظر سه بعدی طراحی شده در بازی نیز لذت ببرید. نسخه Z این بازی که به تازگی برای PCمنتشر شده است دارای قابلیت جدیدی می باشد و این قابلیت جدید چیزی نیست جز اضافه شدن زامبی ها.

خرید بازی Real World Racing Z PC

زامبی ها شهرهای رم، پاریس، لندن و بارسلونا را تسخیر کرده اند که شما میتوانید حین رانندگی این زامبی ها را زیر بگیرید و نابود کنید. البته نباید فراموش کنید که در مسابقات هم باید اول بشید. از ویژگی های این بازی میتوان به داشتن ۸۰ اتوموبیل مختلف، قابلیت بازی کردن تا سقف ۱۶نفر آنلاین و آب و هوایی متغیر اشاره کرد.

خرید بازی Real World Racing Z PC

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*