بازی Dragon Age Inquisition PC

شاید بتوان گفت یکی از رویکرد‌های جالبی که تیم Bioware اتخاذ کرده اند، انعطاف پذیریت بازی باشد. هر بازیکن در این بازی می‌تواند حس و حال خاصی داشته باشد. راه‌هایی که برای از بین بردن دشمنان وجود دارد نامحدود است و بی‌نهایت روش برای نابود کردن هر دشمنی وجود دارد ولی باید به خاطر داشته باشید که بعضی از دشمنان نقاط ضعفی دارند که فقط از طریق همان ضعف‌ها قابل شکست دادن هستند.

جدیدبازی Dragon Age Inquisition PC
  • بازی Dragon Age Inquisition PC
  • بازی Dragon Age Inquisition PC

13,000 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

PC
اکشن
سال 2014
10+
9 DVD

اطلاعات بیشتر

 طبق اطلاعاتی که منتشر شده، محیط کلی بازی حدود ۱۰ برابر از مجموع دو بازی Origins و DA2 بزرگتر است. هر یک از مناطق بازی به بخش‌های مختلفی تقسیم می شوند که به دلیل داشتن ماموریت‌های مختلف گاهی اوقات مجبور می‌شوید به مناطق دیگر سفر کنید تا ماموریت اتخاذ شده را به اتمام برسانید. چنین ماموریت‌هایی که نیازمند صرف وقت زیادی هستند با دشمنان مختلف و صد البته Mini Boos دوست داشتنی به پیشواز بازیباز خواهند آمد، البته نباید فراموش کنید که هر سختی با پاداش مخصوصی همراه است، این قاعده در همه جا حاکم است و این بازی هم در این امر مستثنی نیست، پس منتظر جوایز مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده‌اند باشید.

خرید بازی Dragon Age Inquisition 

همانند نسخه‌های پیشین، در این نسخه هم امکان شخصیسازی کاراکتر‌ها وجود دارد و بازیباز بر اساس علاقه خود می‌تواند از آیتم‌های مختلف برای هرچه شخصی‌تر کردن کاراکتر استفاده کند. می‌توان علاوه بر جنسیت، نوع نژاد که از چهار گروه مختلف قابل انتخاب شدن است، یکی را برای شخصیت خود انتخاب کنید. در این بین نژاد‌های human, dwarf, elfوQunari وجود دارند که بازیباز می‌توان نژاد خود را از بین ۳ کلاس موجود (Warrior, Rogueو Mage) انتخاب کند. تمام کاراکتر‌ها از همان ابتدا دسترسی محدودی به آیتم‌های مختلف منجمله ؛ شمشیر، کریستال های جادو، خنجر های مختلف و… دارند که بر اساس کلاسی که بازیکن انتخاب کرده است از قدرت خاصی برخوردار هستند. امکان ساختن معجون و وسایل مختلف در این نسخه از DA وجود دارد که خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران این سری تلقی می‌شود. با وجود سیستم Crafting می‌توان به خلق آیتم‌هایی دست زد که برای به دست آوردن آنها در حالت عادی نیازمند هزینه کردن مقدار زیادی Point هستید، البته لازم به ذکر است که بر اساس الگو‌هایی که در بازی وجود دارد می توانید آیتم‌های ابتدایی درست کنید ولی با کمی گشت و گذار و پیدا کردن الگو‌های جدید امکان درست کردن وسایل و آیتم‌های قوی‌تر وجود دارد. یکی از نکاتی که می‌توان نوید سخت‌تر شدن بازی نسبت به دو عنوان قبلی باشد، تغییرات در سیستم سلامتی و جادوها است که اینبار برای استفاده از جادوها و پر کردن میزان سلامتی نیازمند استفاده از آیتم های مربوطه خواهید بود. پس در هر مبارزه باید نسبت به آیتم‌هایی که در اختیار دارید و نسبت به میزان سختی بازی بالانس مناسبی برقرار کنید. از نظر گیمپلی با وجود اینکه بازی تاحدودی تداعی کننده DA2 است ولی از عناصر مهم و پرکابرد DA Origins هم به خوبی استفاده کرده است. مهم‌ترین عامل در موفقیت این نسخه البته در بخش گیم‌پلی چیزی نمی‌تواند باشد بجز همکاری در مبارزات.

خرید بازی Dragon Age Inquisition

البته بستگی دارد که در چه کلاسی و با چه کسانی در مبارزات شرکت کنید. به طور مثال اگر شمادر کلاس مبارز باشید و هم رزم شما هم Mage باشد، می‌توانید از آیتم‌های مخصوصِ جادوگران استفاده کنید، به طور مثال اگر جادوگری که هم‌گروهی شماست، کریستال ایجاد دیواری یخی داشته باشد، شما می توانید از آن استفاده کنید، علاوه بر اینکه سدی قدرتمند مقابل دشمنان خود ایجاد می کنید، امکان استفاده از آیتم‌هایی که به مبارزین(Warrior) اجازه می‌دهد از فاصله دور به دشمنان صدمه وارد کند، فراهم می‌شود. اگر از تیر و کمان استفاده کنید ‌می‌توانید از کناره‌های دیوار تیر‌های آتشین یا یخی به سمت دشمنان پرتاب کنید. لازم به ذکر است که همانند گذشته در این نسخه هم با تعدادی زیادی از شخصیت‌های غیرقابل بازی(NPC) رو به رو خواهید شد که ماموریت‌های مختلفی را برایتان در نظر گرفته‌اند. انجام هر یک از این ماموریت‌ها علاوه بر اینکه بر روی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد، بر روی دیگر ماموریت‌هایی که در منطقه مجاور وجود دارد، تاثیر‌گذار است.

 خرید بازی Dragon Age Inquisition

شاید بتوان گفت یکی از رویکرد‌های جالبی که تیم Bioware اتخاذ کرده اند، انعطاف پذیریت بازی باشد. هر بازیکن در این بازی می‌تواند حس و حال خاصی داشته باشد. راه‌هایی که برای از بین بردن دشمنان وجود دارد نامحدود است و بی‌نهایت روش برای نابود کردن هر دشمنی وجود دارد ولی باید به خاطر داشته باشید که بعضی از دشمنان نقاط ضعفی دارند که فقط از طریق همان ضعف‌ها قابل شکست دادن هستند، پس باید کمی تا حدودی این طیف از دشمنان را جدا از دیگر موجوداتی بدانیم که امکان نابود کردن آنها به هر روش و متدی وجود دارد. جدای از بحث انعطاف‌پذیری که شاید برای برخی مهم و غیر‌قابل صرف‌نظر باشد، امکان انتقال دادن فایل‌های Save در این نسخه می‌تواند بسیار برای بازیکنان خوش‌آیند باشد. طبق اطلاعات منتشر شده هر بازیکن می‌تواند از فایلهای سیو خود برای انتقال دادن تعدادی از اطلاعات مهم که امکان یکپارچهسازی آنها وجود دارد، اقدام بکند. میتوانید از آیتمهایی که در نسخههای پیشین به دست آورده اید و هنوز پابرجا هستند، استفاده کرده و قابلیت‌های بیشتری به دست آورید. یکی از مهم‌ترین کارهایی که سازندگان در این نسخه انجام داده اند؛ زنجیره وار کردن بازیست، بدین منظور که اگر شما فایل‌های سیو خودتان را داشته باشید، در دنیای جدید که با آن رو به رو هستید، می‌توانید تجربیات متفاوتری نسبت به دیگر بازکنان داشته باشید. البته نباید منکر این مسئله شد که اگر سیو‌های خود را به هر دلیل در اختیار ندارید می‌توانید زنجیره را از همین نسخه شروع کنید و شاید بتوانید زنجیره‌ای هرچند کوچک ولی کاملی تا انتهای بازی برای خودتان خلق کنید. بدین منظور سازندگان در بازی سیستمی تحت نام Dragon Age Keep تعبیه نموده‌اند که به وسیله این سیستم می‌توانید از آیتم‌های خودتان بهترین بهربرداری را بکنید. این سیستم به بازیکنان امکان این مسئله را می‌دهد که از هر جا بتواند اطلاعات خودشان را بین کنسول‌های نسل پیشین و کنسول‌های نسل جدید یا بین کنسول‌های شرکت‌های مختلف مثل PS4 و Xone انتقال دهد. البته نکته ای که در مورد این سیستم وجود دارد این است که برای دسترسی به آن حتماً باید به اینترنت و سرور‌های شرکت میزبان وصل باشید، در غیر این صورت دسترسی شما به سیو‌های خودتان محدود و قطع خواهد شد.

 

منبع توضیحات: وبسایت بازی سنتر

 

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*