بازی XCOM 2

XCOM 2 یک بازی ویدیویی مبتنی بر تاکتیک است که توسط Colossal Order Ltd ساخته شده و توسط Paradox Intercative منتشر شده است. در این بازی موقعی که انسان ها در مقابل بیگانگان شکست می خورند موجودات فضایی به زمین می آیند و قصد نابودی زمین و انسان ها را دارند. در این بازی شما نقش رهبری سرباز هایی را دارید که برای نابودی این بیگانگان فرستاده شده اند.

جدیدبازی XCOM 2
  • بازی XCOM 2
  • بازی XCOM 2

9,000 تومان

 

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصولات مرتبط و مشابه

مشخصات

PC
اکشن
سال 2016
18+
5 DVD

اطلاعات بیشتر

XCOM 2 یک بازی ویدیویی مبتنی بر تاکتیک است که توسط Colossal Order Ltd ساخته شده و توسط Paradox Intercative منتشر شده است. در این بازی موقعی که انسان ها در مقابل بیگانگان شکست می خورند موجودات فضایی به زمین می آیند و قصد نابودی زمین و انسان ها را دارند.

خرید بازی xcom 2

خرید بازی xcom 2

در این بازی شما نقش رهبری سرباز هایی را دارید که برای نابودی این بیگانگان فرستاده شده اند. در این بازی سلاح های مخرب بسیار عجیبی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها این موجودات را از پای در بیاورید.

خرید بازی xcom 2

خرید بازی xcom 2

 

Minimum

 Besturingssysteem: Windows® ۷, ۶۴-bit

 Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz

 Geheugen: 4 GB RAM

 Grafische kaart: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better

DirectX: Version 11

1
دیدگاه کاربران
  • 1395-05-22
    نصب این بازی 3 مرحله ای است : 1 محتوای تمامی دیسکها رو روی هارد کپی و 2 اکسترکت میکنید و 3 - setup رو اجرا میکنید و تمام.
    نصبش روی هارد دیسک 40 دقیقه زمان میبره و ببینید هنر گیم بای هست که این حجم فشرده رو در 4 دی وی دی جای داده تا قیمتش مقرون بصرفه باشه.
    سپاس از گیم بای بخاطر بسته بندی و کیفیت کار خوب.
نظر خود را بنویسید
*
*